20110

Dodatki D1 – Probiotyk
Probiotyk na bazie mocnej bakterii Pediococcus acidilai cticMA 18/5 M dla wzmocnienia flory jelitowej.
Składniki: mleko w proszku, laktoza
Stosowanie: żywe kultury kwasu mlekowego dla uregulowania systemu odpornościowego i flory jelitowej. Do wzbogacania mrożonych mieszanek.Dozowanie: 2 g na kg mieszanki paszowej.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.

20120

Dodatek D2 – Witamina
Dodatki na kg: Dodatki odżywcze: Witaminy, prowitaminy i chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym efekcie: 3.000.000IE witaminy A (E672), 150.000IE witaminy D3 (E671), 20.000mg witaminy E (jako octan all-rac-alfa-tokoferylu), 1.500 mg witaminy B1 (jako monocytrynian tiaminy), 2000 mg witaminy B2 (jako ryboflawina), 1200 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny), 5 mg witaminy B12 (jako cyjanokobalamina), 50 mg biotyny, kwas pantotenowy 5.000mg (jako D-pantotenian wapnia), 60.000mg choliny (jako preparat chlorku choliny), 30.000mg witaminy C (jako monofosforan askorbylu, sól wapniowo-sodowa), 30.000mg inozytolu, 50mg biotyny
Mikroelementy: E1 – żelazo (siarczan żelazawy jednowodny) 4.800mg, jodyna E2 (jodan wapnia, bezwodny) 60mg, E4 – miedź (siarczan miedzi (II) pięciowodny) 600mg, E5 – mangan (tlenek manganu (II) 6.200mg, E6 – cynk (tlenek cynku) 6.000mg.Zawiera antyoksydanty. Stosowanie:do witaminizacji mrożonych mieszanek. Dawkowanie: 0,50% na całkowitą ilość karmy = 5 g na 1000g mieszanki . Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.

20130

Dodatek D-3 MINERAŁY
Karma uzupełniająca dla ryb ozdobnych
Skład: sproszkowane muszle ostryg, węglan wapnia
Stosowanie: Jako dodatek mineralny do mrożonych mieszanek .
Dozowanie: 0.30% na całkowitą ilość karmy, 3g na 1000g mieszanki paszowej.
Ostrygi filtrują z wody morskiej wysokowartościowe minerały i mikroelementy, które odkładają się w muszli. W sproszkowanych muszlach są one związane w formie organicznej i dzięki temu są łatwo przyswajane przez organizm. Zapobiega dziurawicy i wspomaga prawidłowy wzrost. Zapobiega objawom niedoborów.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.

20150

Dodatki D5 – Super Growth Wyjątkowy dodatek wzbogacająco/uzupełniający karmę dla ryb akwariowych.Skład: białko bakteryjne z Corynebacterium glutamicum, moringa olejodajna, L-lizyna, L-metionina, L- treonina, L-karnityna. Stosowanie: Dla wzbogacania mrożonych mieszanek . Zawiera ważne elementy budulcowe, wspomagające prawidłowy wzrost. Dozowanie: 1% całkowitej porcji karmy, 10 g na 1000g mieszanki paszowej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności. Termin przydatności podany na opakowaniu.

20170

Dodatek do pokarmów mrożonych, zawiera specjalną mieszankę glonów.

20180

Dodatek D-8 wzmacnia kolor. Karma uzupełniająca dla ryb ozdobnych. Składniki: Ryż dmuchany Dodatki na kg: barwniki: kantaksantyna E161g 50.000mg
Zawiera antyoksydanty. Stosowanie: dla wzbogacenia mrożonych mieszanek . Wzmacnia kolor czerwony, żółty i pomarańczowy.
Dozowanie: 0.30% na całkowitą ilość karmy, 3g na 1000g mieszanki paszowej Dostarcza kantaksantynę o wartości 150mg / kg a.Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności. Termin przydatności podany na opakowaniu.

20140

Dodatek stosowany do wzbogacenia karmy mrożonej.
Składniki: ryż dmuchany
Dodatki na kg: barwniki: Astaksantyna E161j 50.000mg
zawiera przeciwutleniacze.
Poprawia kolory niebieski i czerwony.
Dozowanie: 0,30% w odniesieniu do całkowitej ilości paszy, 3 g na 1000 g mieszaniny zasilającej.
Stanowi wartość astaksantyny z 150 mg / kg mc.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.

20200

Dodatek D-10 wzmacnia kolor. Dodatki D10 – Spottet Booster. Karma uzupełniająca dla ryb ozdobnych
Składniki: Ryż dmuchany. Dodatki na kg: barwniki: astaksantyna E161j 25.000mg, kantaksantyna E161g 25.000mg. Zawiera antyoksydanty. Stosowanie: dla wzbogacania mrożonych mieszanek paszowych. Wzmacnia kolor niebieski i czerwony. Dozowanie: 0.30% na całkowitą ilość karmy, 3g na 1000g mieszanki paszowej . Dostarcza ksantynę o wartości 150mg / kg a. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.

30085- 150L, 30086-350L

Najnowsze osiągnięcia technologii w zakresie filtrów zapewniają optymalne siedlisko dla bakterii filtrujących.
Trzy różne rodzaje filtracji w jednym filtrze stanowią podstawę najlepszych cech filtra
1. Warstwa wewnętrzna: Filtrowanie organiczno-chemiczne. Opatentowana pompa powietrzna zapewnia optymalny przepływ powietrza oraz optymalne mieszanie tlenu z wodą akwariową.

2. Filtrowanie biologiczne. Szkło, ceramika i kamień naturalny stanowią podstawę wysoce wydajnego filtra biologicznego. Wskutek wysokiej temperatury procesu powstaje bardzo porowata powierzchnia, która
jest najbardziej odpowiednia dla kolonizacji bakterii. W porównaniu do zwykłych biofiltrów ceramicznych jest on 3-5 razy
bardziej efektywny. Prowadzi to do osiągnięcia bardziej stabilnej jakości wody i lepszej równowagi ekologicznej.

3. Filtrowanie mechaniczne biologiczne. Jako filtr wstępny wykorzystano wielowarstwową gąbkę, która szybko
absorbuje zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie oraz szybko i skutecznie oczyszcza zawieszone osady.
Bakterie nitryfikacyjne przekształcają toksyczny amoniak w nietoksyczny azotan.
Szybkie nagromadzenie dobrych bakterii filtracyjnych stwarza zrównoważony ekosystem poprzez znaczną degradację
zanieczyszczeń.
Opatentowana konstrukcja pozwala na znaczne zagęszczenie bakteryjne bakterii nitryfikacyjnych. Skutkuje to sprawnym
działaniem filtra, jego żywotnością i prostotą obsługi podczas czyszczenia

Nazwy części
1. Wyjście
2. Zawór powietrzny
3. Pokrywa gąbki
4. Akwedukt
5. Gąbka

20140

Karma uzupełniająca dla ryb ozdobnych
Skład: drożdże
Zalecane stosowanie: do wzbogacania mrożonych mieszanek paszowych. Zawiera beta-glukany i oligosacharydy mannanu.
Dozowanie: 0,3% na całkowitą ilość karmy, 3g na 1000g mieszanki paszowej.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.
Termin przydatności podany na opakowaniu.