O pokarmach

Receptura pokarmów DiscusFood została opracowana na podstawie doświadczeń najlepszych hodowców oraz poparta badaniami laboratoryjnymi. Gwarantuje to, że Wasze ryby będą prawidłowo rosnąć, a ich wybarwienie będzie w pełni intensywne. Pokarm produkowany jest w Niemczech, co stanowi dodatkowy gwarant jego jakości.

DiscusFood to przede wszystkim granulaty wykonywane w procesie ekstrudacji. W procesie tym, w przeciwieństwie do standardowego granulowania, stosuje się niższą temperaturę. Zamiast 180*C stosuje się temperaturę 60*C. Dzięki temu mniejsza ilość witamin, minerałów oraz mikroelementów ulega zniszczeniu w trakcie procesów technologicznych. Dzięki temu pokarmy DiscusFood są znacznie bardziej wartościowe niż zwykłe pokarmy granulowane innych firm. Miękka struktura pokarmów sprawia, że ryby bardzo chętnie je pobierają.

Surowce używane w pokarmach są najlepszej jakości i są specjalnie selekcjonowane. Nie trafiają do nich takie elementy zbędne, jak tkanka łączna, złogi tłuszczu. Dzięki temu pokarmy wypełnione są tylko i wyłącznie najbardziej wartościowymi składnikami. Trawienie pokarmu odbywa się bez problemów, ryby nie mają zaparć, a odchody są krótkie i zwarte.

Pokarmy DiscusFood nie wymagają namaczania przed skarmianiem. Nie chłoną wody i nie puchną. Nie rozsypują się oraz nie brudzą wody, dzięki czemu woda pozostaje czysta i bez drobin.

Pokarmy DiscusFood nie zawierają sztucznych konserwantów oraz innych środków utrwalających. Odpowiednie opakowanie oraz gramatura pozwala na pełne zachowanie witamin, które po dłuższym okresie ulegają utlenieniu i stają się bezwartościowe.

BANER-DISCUSFOOD_edytowany-6